10 velkolepé použití aloe vera

Kromě toho, že máte protizánětlivé vlastnosti, které vám pomohou ukončit akné, aloe vera může také snížit jeho známky, protože regeneruje kůži

V současné době je aloe vera důležitou složkou při přípravě různých domácí léčivých přípravků, ať už se podává perorálně nebo se aplikuje na kůži.
Zde jsou některé z možností, které můžete použít.

1. Nápravná opatření pro pokožku
Jedním z nejvhodnějších použití tohoto přírodního produktu je péče o kůži, a to buď popáleninami nebo zlepšením jizev. Gel, který obsahuje, výrazně zrychluje proces hojení a zlepšuje cirkulaci krve kolem rány.
Má také dobrou funkci, pokud jde o ochranu proti UV záření. Můžete použít aloe smetanu minut před vystavením se slunci, aby vás chránil.

Naučte se, jak připravit přirozený krém na ochranu pokožky před účinky slunce

2. Zmírňuje zácpu
Aloe vera latex je doporučen pro vyvolání průjmu, takže je očistný, aby se čistit střeva. Doporučuje se, aby nebylo prováděno velmi často, protože s častým užíváním ztrácí účinek ve střevě.

3. Snižuje problémy s ústy
Buničina aloe vera vám umožňuje uvolnit vředy, gingivitidu nebo stamatisti v jednoduchých krocích: jednoduše rozdrtíte a nalijte do úst. Musíte se ujistit, že vím, že s ránu kontaktujete.

4. Problémy s tlustým střevem
Pokud trpíte tlustým střevem, máme předpis, který pomůže snížit nepohodlí a pálení žáhy. Skládá se ze směsi medu včel, pomerančového džusu, lžíce šťávy aloe vera a sklenici vody. Vezměte si ho denně na prázdný žaludek, abyste dosáhli nejlepších výsledků.

5. Aloe vera, aby se zabránilo akné
Díky tomu, že aloe vera má protizánětlivé vlastnosti, je dobrou složkou proti akné. Shromážděte mýdlo, krém a pleťové mléko, které obsahuje aloe vera a používejte je ráno i v noci. Nebude to sloužit pouze zrnu, ale také kontrolovat množství tuku, které se hromadí v obličeji.

Můžete také použít gel s aloe vera na pupínky, abyste redukovali otoky. Další možností je použití gelu aloe v oblastech, kde jste měli akné, aby hladil a regeneroval kůži.

6. Pomozte zmizení celulitidy
Protože aloe vera má vysoké dermatologické přínosy, je její použití proti celulitidě běžné. Mělo by být jasné, že sama o sobě není silným prostředkem, protože je nutné cvičit, užívat vyváženou stravu a pravidelně masírovat nohy.

7. Je prospěšné pro vaše vlasy
Stejně jako na kůži, aloe vera působí na vlasy jako opalovací krém a stará se o pokožku paprsků UV záření. Také chrání před každodenními zácpami, jako je sušení a vyhlazování, déšť, mastnota a suchost, čímž je lesklé a hedvábné.

8. Odstraňuje lupy
Když umyjete vlasy aloe vera, odstraní se kožní lupy, takže je nutné pouze kartáčovat vlasy, abyste odstranili lupiny v celku. Opakujte to několikrát a uvidíte, že výsledek je znatelný.

9. Je to skvělá relaxace
Aloe vera má anestetické vlastnosti, které uvolňují svaly hlavy. Když si umyjete vlasy, udělejte masáž na pokožce hlavy, abyste dosáhli de-stressačního efektu.

10. Slouží vám ke zhubnutí
Byl to rostlina s čistícími vlastnostmi, aloe vera je dobrá pomůcka ke zhroucení. Při smíchání s citronem získáme depurativní vlastnosti vedle detoxikačních vlastností.

Z tohoto důvodu se velmi doporučuje velmi snadno připravený mixér. Potřebujete pouze střední list z aloe v kusech a s již odstraněnými trny, lžící medu a šťávou z citronu.

Přísady jsou zkapalněny a procházejí sítkem. Vezměte si to, až se dostanete, abyste si udělali čas trávení až do snídaně. Pro lepší účinky má také zdravou výživu a cvičení nejméně tři dny v týdnu.