Měli byste mít sex, vaše pleť vám poděkuje

Sex není bez výhod: Je to dobrý pocit, počítá se jako cvičení, sbližuje vás s partnerem, stejně jako seznam se koná. Ale už jste někdy předtím viděli, že po aktu vaše kůže jakoby vyzařuje? Tváře vám zčervenají, lehce se zpotí a zespodu vaše pleť vypadá zdravě, vyrovnaně a také živě. Je tedy skvělá pleť něco, co bychom měli zahrnout do seznamu výhod sexu?
Podle výzkumné studie portálu pornfree.video bylo zjištěno, že zvýšení hormonu estrogenu prostřednictvím orgasmu spolu s cvičením spojeným se sexem může propagovat zdravou a vyváženou pleť, vlasy a také celkové zdravé a vyvážené stárnutí.
Vzhledem k tomu, že chápeme, že vás to zajímá, zde jsou hlavní výhody, které pocházejí ze sexu.

Zde jsou hlavní výhody sexu

Obrázek dvou palců nahoru

Vaše pleť bude vypadat mladší
Napětí je téměř nejhorší věc pro váš tón pleti. Ve skutečnosti jsou hormony úzkosti, jako je kortizol, spojeny s vráskami. Rutinní sexuální seance mohou snížit nebezpečné dopady úzkosti na vaši pleť, zejména pokud dosáhnete orgasmu. Existují důkazy, že estrogen uvolňovaný během vyvrcholení skutečně zvyšuje hladinu kolagenu, což může zlepšit vzhled vrásek.

Sex může skutečně zvětšit vaše prsa!
Ano! Pro ty, kteří mají tento typ věcí rádi: Prsa se mohou během sexu zvětšit až o 25 %. K této změně dochází v důsledku zvýšeného průtoku krve během sexuální aktivity. Po orgasmu se obvykle vrátí do svého typického rozměru. Vyvýšení oblasti bradavek se může rovněž zvýšit (také známé jako přijít být vztyčený) se stimulací.

Sex pomůže zabránit suché pokožce
Bramer tvrdí, že spousta lidí spojuje sexualitu s věkem. „Samice se stávají mnohem méně sexuální, jak stárnou, stejně jako hit menopauzy, protože mají méně hormonální látky jdou přes ně,“ uvádí. Jakmile se dostanete do menopauzy, kvalita vaší pleti se snižuje a najednou můžete zjistit, že váš obličej je extrémně suchý. Milováním a prokrvováním a také prouděním kyslíku můžete suchou pleť udržet navzdory svému věku.

Budete mít lepší spánek
Nejvýznamnější výhoda ze všech: posílený odpočinek, který ráno přináší omlazený a také extra ostrý vzhled. Za to můžete poděkovat oxytocinu, neboli hormonu dobré nálady. Když se milujeme, oxytocin zaplavuje mysl, což se obvykle označuje jako hormon mazlení.

Snižuje riziko infarktu
Skvělý sexuální život prospívá vašemu srdci. Kromě toho, že je to vynikající způsob, jak zvýšit srdeční frekvenci, sex pomáhá udržovat v rovnováze hladiny estrogenu a také testosteronu.
Když je některý z nich snížen, začnete mít velké množství problémů, jako je osteoporóza a také srdeční problémy.