Oleje a krémy pro dobrou erotickou masáž

Každý éterický olej má svou vlastní identitu, vůni a vlastnosti. Když jsou oleje vzájemně smíchány, jejich výhody jsou také smíšené. Každý éterický olej má svůj vlastní výrazný aromatický a terapeutický profil. Některé oleje jsou uklidňující a relaxační, zatímco jiné jsou povzbuzující a povzbuzující.

Musím být upřímný. Tento tip jsem viděl při sledování videa na jihoafrickém webu pro dospělé: https://mzansi.porn/xnxx/.
Mám kamarádku, která pracuje přímo s xnxx a řekla mi jednu z věcí, které dělají slavní pornohvězdy před smyslnou erotickou masáží a počínaje videem, je to naplnění jejich těl přírodními oleji. Spojení mezi herci je podle nich lepší a může jim udělat větší potěšení než bez masážního oleje.

Některé vonné látky mají vliv na duševní stav těch, kteří je užívají, a určitě mají možnost výrazně zlepšit pozitivní účinky nahé masáže na stránkách, ať už jste amatér nebo profesionál, doporučujeme vám používat tyto příslušenství ke zlepšení zážitku.

SKOŘICE

Má účinek na čištění krve, protože zlepšuje oběh díky jeho teplu a stimulaci. Odstraňuje tuhost kloubů a je protizánětlivá.
Slouží ke stimulaci emočního stavu. Je antivirová, antibakteriální a zmírňuje stres. Dekonturuje a bojuje proti zranění pomocí povrchového tepla.

LEVANDULE

Protizánětlivý účinek. Používá se při psoriáze, popáleninách, pomáhá při dýchacích potížích uvolněním svalů a regulací plicního systému. Je výborným relaxantem, který pomáhá snižovat krevní tlak a zlepšuje regulaci oběhových a srdečních systémů, vstupuje do stavu pohody a rovnováhy nervového systému, stimuluje trávení a podporuje intestinální pohyb. Snižuje svalové napětí, zejména lumbago. Jedná se o jeden z mála esenciálních olejů, které lze aplikovat na nezředěnou pokožku (také umožňuje použití u dětí a těhotných žen).

MIRRA

Jiná kvalita je to nejkrásnější, opravárenská a osvěžující esence, která dnes existuje. Posiluje tělo emocionální stimulací, vyvolává klid a pocit pohody tím, že na chvíli pocíti jeho vůni. nebo jeho pozoruhodný antioxidační účinek. Je vhodná pro stárnoucí nebo opotřebovanou pokožku díky své schopnosti stimulovat krevní oběh a tím i buněčnou výživu.

ROSEMARY

Díky svým stimulačním a tonizačním účinkům podporuje krevní oběh a pomáhá posílit imunitní systém těla a působí jako prevence onemocnění dýchacích cest a zažívacího traktu. Je spojena se zvýšenou pamětí, zvýšenou koncentrací a ospalostí. Obecně podporuje zvýšenou rovnováhu neurofunkčního systému. Díky svým vlastnostem cholagogů pomáhá zmírnit žaludeční poruchy, průjem nebo zácpu. Kvůli jeho výhřevnosti je esenciální olej z rozmarýnu velmi užitečný pro zmírnění bolesti svalů a kostí, jako je artritida, lumbago, vyvrtání apod.