Pozitivní účinky masáže na duševní zdraví

Ukázalo se, že kontakt člověka je dobrý jak pro duševní, tak pro fyzické zdraví, ve skutečnosti malé děti umírají nebo se fyzicky a emocionálně rozvíjejí, když jsou ponechány ve svých postelkách a nikdy je nepřijímají a neobejdou.

Erotické masáže kromě toho, že jsou používány k fyzikální terapii a pro úlevu bolestivých a ztuhlých svalů, jsou to především uvalení rukou, aby se podělil o dar člověka. Chytrá tantrická masáž dokáže zcela zmírnit bolesti hlavy a křeče, stejně jako velmi účinný antidepresivum. Stupeň snižování stresu byl tak úplný, že je poměrně obtížné ho popsat. Mnoho příjemců se označuje jako pocit zcela uvolněného, ​​obnoveného a obnoveného. Je to jako produkt, ne souhrn, o výhodách dobrého sexu, masáže a meditace.

Výhody erotické masáže

Příznivé účinky na začátku jsou obvykle poměrně malé a časem se zvyšují, zvláště po prvních 5 až 10 minutách; například pokud se zvyšuje srdeční frekvence, krevní tlak a respirace, klesají, stejně jako zvýšení oxytocinu a hladiny adrenalinu a kortizolu drasticky klesají, což umožňuje hlubokou relaxaci. Nyní jsou dlouhodobé přínosy rozmanité, od zlepšení imunitní odpovědi a zlepšování široké škály duševních činností, jako je rychlost učení a výkon na zkoušce; za předpokladu, že se tento kontakt uskuteční v klidném, bezpečném a bez jakýchkoli hrozbách kontextu. Čím více důvěry příjemce má s poskytovatelem, tím větší je výhoda.

Tantra a další erotické masáže mají potenciál k dalšímu zesílení účinků, a to zejména v případě, že přijímač je schopen udržet neobvyklou kombinaci vysoké vzrušení a hluboké fyzickou relaxaci, zatímco na poměrně dlouhou dobu. Toto přidává značné množství výroby PEA a endokanabinoidů do biochemického koktejlu, což vytváří pocit plovoucí euforie a potěšení z vlastní masáže.

Erotická masáž léčí, oživuje a obnovuje mysl, tělo a duch, čímž poskytuje větší pocit bezúhonnosti. Když se přijímač integruje a přijímá, kdo je, objeví nové úrovně energie a kreativity, které předtím nezažil. Díky tomu bude v budoucnu snadnější využívat intimní vztahy a budete mít větší sebevědomí. Jedinou možnou nevýhodou je to, že tok oxytocinu často zesiluje jakékoli předchozí emocionální spojení s masáží. Pokud jsou již dva páry, je to zjevně velká výhoda, ne nepohodlí.

Níže uvedené informace sdíleny je podporován skutečností, které byly studovány mnoho psychologů a sexuálních terapeutů, kteří prostřednictvím svého výzkumu má přijít brzy k závěru, že existuje mnoho zdravotních výhod sexu. Obecně řečeno, je možno uvést, že s ním se zvyšuje průtok krve, zlepšuje stav pokožky, jehož duševní zdraví, zvyšuje touhu, dává důvěru k lidem, mimo jiné podrobnosti.

  • Uvolněte stres – Různé studie ukázaly, že sex obecně snižuje krevní tlak a stres. Můžete dokonce zjistit, že s tak jednoduchým jednáním jako objetí se u žen snižuje krevní tlak.

  • Sex zvyšuje imunitu – V míře, v jaké je dobré sexuální zdraví, zjistíte stejné účinky na celkové fyzické zdraví. Dokonce se říká, že s týdenním sexuálním vztahem postačí, aby byly vytvořeny protilátky, které mohou chránit tělo před nachlazeními nebo infekcemi.

  • Vypálit kalorie – S pol hodinou sexu můžete spálit asi 85 kalorií nebo více. Jinými slovy je to velmi dobrá volba pro kompletní trénink těla. Pokud se cvičí každý den, je to skvělá rutina cvičení.

  • Zvyšte sebeúctu – Do té míry, v níž sex roste v životě člověka, lze usoudit, že v jejich životě je větší touha. Výše uvedené slouží jako prostředek výkladu, aby pochopil, že máte dobrou sebeúctu.

  • Zlepšete zdraví srdce – studie ukázaly, že sexuální styk přinejmenším dvakrát během týdne je klíčem ke snížení infarktu až o 50%.

  • Zlepšení intimity – Orgasmy zvýší hladinu oxytocinu v těle, což je hormon, který tělu umožňuje cítit se dobře. Je také známý jako hormon lásky. Čím více sex má člověk a tím lepší jsou, tím pohodlnější budou s dvojicí.

  • Snížení bolesti – Oxytocin není jediný hormon, který tělo uvolní při pohlavním styku, můžete také najít endorfiny, hormony, které jsou velmi účinné, pokud chcete k úlevě od bolesti.